DRAGON WOOD Montage adhesive 280 ml na dřevo a korek   (DKMDK280_INT1C)

Připravené k použití, pastovité lepidlo pro dokončovací stavební práce s vynikající počáteční přilnavostí k typickým podkladům. Neobsahuje organická rozpouštědla. Po zaschnutí vytvoří bezbarvý spoj. Bezbarvé. Flexibilní. Odolný.

Určeno pro lepení dřevěných lamel, parapetů, prahů atd. a dekorativních prvků z různých materiálů, jako je korek, dřevo, kámen na beton, cementové vápno, sádra, sádrokarton, sádra a jiné podklady, porézní i neporézní, a dřevotříska , dřevovláknitá deska, kompozit atd. Pro vnitřní i venkovní použití.
Prodejní cena s DPH / ks
68,00 Kč
Návod k použití: Lepené povrchy opatrně očistěte, zbavte prachu a odmaštěte acetonem. Pokud je to možné, měly by být povrchy vzájemně upraveny. Odstraňte staré zbytky barvy.
2. Práce by měly být prováděny při teplotě od + 10 °C do + 30 °C.
3. Odřízněte hrot a nasaďte dávkovací trysku.
4. Naneste lepidlo bodově nebo pruhy na podklad nebo lepený prvek. Dále aplikujte kapku na rohy a konce lepených předmětů.
5. Spojte lepené prvky dohromady a přitlačte je asi na 30 sekund. Odstraňte přebytečné lepidlo. Lepené prvky lze posouvat bez odtržení po dobu asi 10 minut po nanesení lepidla
6. Pokud jsou lepené prvky obzvláště těžké, měly by být imobilizovány, dokud nejsou zcela vytvrzeny.
7. Spoj získá plnou pevnost přibližně po 24 hodinách.
8. Po dokončení práce obal těsně uzavřete.
9. Špinavé nástroje a čerstvé skvrny očistěte vodou. Zaschlé lepidlo lze odstranit pouze mechanicky.

EUH208 - Obsahuje směs 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-onu [ES č. 247-500-7] a 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu [EC č. 220-239-6] ( 3: 1). Může vyvolat alergickou reakci.
EUH210 - Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání. Ošetřený produkt: 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on [ES č. 247-500-7] a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on [ES č. 220-239 -6] (3: 1), tetrahydro-l, 3,4,6-tetrakis (hydroxymethyl) imidazo [4,5-d] imidazol-2,5 (lH, 3H) -dion (TMAD).

Přepravujte a skladujte v těsně uzavřeném originálním obalu při teplotách od + 5 °C do + 30 °C. Chraňte před dětmi. Během prací a po jejich dokončení by měla být místnost větrána, dokud nezmizí charakteristický zápach. Zmrazené lepidlo trvale ztrácí své vlastnosti. Nelepí se na PP, PE, PTFE. Před nanesením zkontrolujte působení lepidla na lepené prvky. Alespoň jeden z lepených povrchů musí být porézní a savý.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
DKMDK280_INT1C