Odpuzovač kun ZDRAVÁ ZAHRADA pachový   (NG-6871)

Pachový odpuzovač kun je šetrný k životnímu prostředí a neškodný pro zvířata. Je ideální volba pro lidi, kteří hledají neinvazivní způsob ochrany svého majetku před nežádoucími zvířaty. Další výhodou použití pachového odpuzovače kun je jeho snadné použití. Stačí jednoduše umístit váček na místo, kde chcete zvířata odrazit, a vytvoří se ochranná bariéra.

Balení obsahuje 1 ks pachového odpuzovače na kuny.
Predajná cena s DPH / ks
99,00 CZK
Pokud se potýkáte s problémy způsobenými kunami a jinými nežádoucími zvířaty, může být pachový odpuzovač ideálním řešením pro vás. Jedná se o osvědčený a spolehlivý způsob, jak udržet zvířata pryč, aniž byste museli používat toxické látky nebo pasti.

Pachový odpuzovač kun funguje tak, že vytváří nepříjemný zápach, který odrazuje kuny od pobytu v prostoru, kde je odpuzovač umístěn. Balení obsahuje jeden pachový sáček, který můžete jednoduše umístit pod kapotu vašeho vozidla, na půdu, v podkroví nebo do sklepa vašeho domu, kde vytvoří ochrannou bariéru.

Tento pachový odpuzovač kun je ideální volbou pro ty, kteří hledají šetrné a účinné řešení pro ochranu svého majetku před nežádoucími zvířaty.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NG-6871