Přípravek proti slimákům ZDRAVÁ ZAHRADA 1,5kg   (NG-6656)

Atraktivní návnada pro všechny slimáky a plzáky. Po pozření granulí, které v nich nabobtnají, se slimáci a plzáci stáhnou do svých úkrytů, kde hynou. Není nebezpečný pro domácí a další zvířata (psy, kočky, ježky, žížaly, včely). Za deště a vlhkého počasí, kdy bývají slimáci nejaktivnější nedochází ke snížení účinku přípravku. Granule vlivem vlhkosti nabobtnají a jsou pro slimáky ještě atraktivnější. Neobsahuje umělé chemikálie, pouze látky přírodního původu.

Účinná látka: fosforečnan železitý vyskytující se ve volné přírodě.

Balení 1,5 kg
Predajná cena s DPH / ks
722,00 CZK
Moluskocid PROTECT GARDEN Slimák-Stop 1500 g je granulovanou návnadou, která slouží k ochraně zeleniny, ovocných rostlin, trávníků, květin k řezu a okrasných rostlin před slimáky a plzaky. Zde je podrobnější popis:

Forma: Granule, připravené k přímému použití.
Cílové rostliny: Chrání zelí, salát, bobuloviny, révu vinnou, jahodník a další.
Aplikace: Rozhazuje se ručně rovnoměrně na povrch půdy mezi rostliny a kolem záhonků. Nedochází k ulpívání granulí na listech ošetřovaných rostlin.
Optimální doba aplikace: Podvečer, kdy slimáci opouštějí úkryty. Nepoužívat před deštěm.
Účinnost: Granule lákají slimáky atraktanty a nutí je ke konzumaci. Účinná látka (fosforečnan železitý) způsobuje nevratné změny trávicího traktu slimáků, kteří přestávají přijímat potravu.
Bezpečnost: Neovlivňuje nadměrné uvolňování slizu u slimáků.
Kulturní rostliny lze kdykoliv konzumovat či ošetřovat, protože přípravek nemá žádnou ochrannou lhůtu.
Dávkování: 5 g/m˛.
Účinná látka: Fosforečnan železitý (8,1 g/kg).
Schváleno pro ekologické zemědělství.
Balení: 1,5 kg

Tento moluskocid je účinným řešením pro ochranu vašich rostlin před slimáky a plzaky. S jeho pomocí udržíte svou zahradu zdravou a plodnou.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NG-6656