FLO Delicate tekutý prací prostředek na jemné oblečení 1l   (FL-0005)

Tekutý prací prostředek na jemné tkaniny Flo Delicate 1 l je určen pro jemné, hedvábné a vlněné tkaniny. Prostředek obsahuje extrakt z bavlny, díky čemuž oblečení je příjemné na dotek. Flo Delicate je vhodný jak pro ruční praní, tak i pro automatické pračky. Díky inovativnímu složení Flo Delicate perfektně pere, zanechává čerstvou vůni a chrání tkaninu před ztrátou barvy a žmolkovatěním. Flo Delicate je velmi účinný - 1 litr stačí na 20 pracích cyklů.
Predajná cena s DPH / ks
39,00 CZK
Tekutý prací prostředek pro jemné oblečení Flo Delicate je koncentrovány prostředek určený k praní hedvábí, vlny, jemných tkanin a spodního prádla.
Výrobek díky svému modernímu složení perfektně pere a zanechává oblečení s jemnou a smyslnou vůni - dává jim čerstvou, ovocně-květinovou vůni růží a meruněk. Flo Delicate zabraňuje žmolkovatění a chrání látku před ztrátou barev. Flo Delicate se používá snadno a efektivně - stačí na 20 pracích cyklů. I malé množství přípravku způsobuje, že oblečení je čisté a voňavé. Vhodný pro praní při teplotách do 60 °C. Určeno jak pro ruční mytí, tak i v pračkách.

Složení:
5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, <5 % EDTA a jeho soli, <5 % konzervační látky, <5 % parfémové složky

Doporučení:
Vždy dodržujte doporučení výrobců oděvů, zejména pokud jde o teplotu praní.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
FL-0005
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166