FLO BATHROOM CLEANER čisticí prostředek do koupelny 750 ml   (FL-0027)

Čisticí prostředek do koupelen je vhodným přípravkem určeným k čištění všech omývatelných ploch v koupelně. Nezanechává šmouhy, a má příjemnou citrusovou vůni. Účinně odstraňuje stopy mýdla a vodního kamene.

Tento produkt je možno zaslat na dobírku. Pokud máte zájem o nákup na do
Predajná cena s DPH / ks
42,00 CZK
Flo Bathroom Cleaner je pohodlným v použití sprejem určeným pro čištění omývatelných povrchů v koupelně. Díky speciální formuli ACT ACTIVE FOAM přípravek účinně odstraňuje vodní kamen a stopy mýdla bez zanechání šmouh nebo škrábanců. Výrobek je určeny k čištění koupelnové armatury, sprchových koutů, van, baterii z nerezové oceli. Zanechává na povrchu příjemnou, osvěžující citrusovou vůni. Neobsahuje fosfáty.

Složení:
<5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, <5 % parfémové složky (Limonene).

Návod k použití: Postříkejte povrch, který chcete vyčistit a nechte jej po dobu 1 minuty, poté pomoci houbičky nebo kartáče vyčistěte povrch. Po použití přípravku opláchněte povrch vodou.

Doporučení: Přípravek určený pro přímé použití k čištění koupelen a sanitárního zařízení. Vhodný pro koupelnové armatury, sprchové kouty, vany smaltované, akrylátové, keramické nebo porcelánové. Nepoužívejte na povrchy citlivé na kyseliny jako je hliník, zinkované kovy, dlaždice, terakota. Výrobek je vhodný pro čištění povrchů odolných vůči kyselinám. Nemíchejte s prostředky obsahujícími chlor.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
FL-0027
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166