Koupelová magneziová sůl 8 kg distripark   (KMS-002-1)

Regenerační magneziová sůl do koupele zmírňuje únavu svalů a tímto navozuje pocit uvolnění po náročném pracovním a stresujícím dni. Obsahuje 47% chlorid hořečnatý.

 • regeneruje po náročném tréninku nebo stresu v práci
 • uvolňuje svaly a mysl
 • zrelaxuje celé tělo
 • Prodejní cena s DPH / ks
  770,00 Kč
  Koupelová sůl hexahydrátu chloridu hořečnatého je regenerační sůl na bázi hydratovaného chloridu hořečnatého. Koupel připravená s chloridem hořečnatým sníží svalové napětí a známky únavy po stresujícím dni v práci. Bezpečná a dermatologicky testovaná koupelová sůl je určena pro použití lidmi, kteří provozují sport, po fyzické námaze, i pro lidi ve stresu.

  Koupelová sůl je určena k regeneraci a celkovou relaxaci při koupeli. Chlorid hořečnatý je velmi dobřený rozpustný ve vodě, a proto absorpce hořčíku kůží je pro tělo dalším zdrojem hořčíku.

  Relaxační koupele díky použití chloridu hořečnatého
  Hořčík je základní makroprvek nezbytný pro lidské tělo. Je prvkem podílejícím se na důležitých biochemických procesech v těle. Jeho nedostatek nepříznivě ovlivňuje nervový, svalový a kosterní systém. Hořčík je hlavní složkou koupelové soli. Díky tomu dochází k uvolnění svalů, zastavení křečí a k celkové regeneraci. Solné koupele jsou přirozeným a bezpečným způsobem, jak uvolnit a zrelaxovat unavené tělo. Léčivé koupele v chloridu hořečnatém jsou známy již řadu let pro regeneraci těla po fyzické námaze nebo sportovních zraněních. Používají se také jako podpora pro další léčebné postupy. Jednou z běžně používaných lázní je hořečnatá lázeň v chloridu hořečnatém. Snižuje svalové křeče a bolesti a uvolní tělo po stresu a náročném dni v práci.

  Způsob použití:
  Naplňte vanu vodou o teplotě 37-39°C, tak, aby bylo ponořeno celé tělo.
  Do vany nasypte 1 - 3 sklenice (250 ml)* vloček hořčíku (cca 250g - 500g), promíchejte a vyčkejte, až se rozpustí. Nejlepších výsledků docílíte po 20 minutové koupeli. Hořčík takto pronikne kůží a tělo se nebude přehřívat.
  Po koupeli se důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Zvýšení účinnosti terapie docílíte působením tepla, např. zůstáním pod přikrývkou po dobu 1 hodiny.

  V období se zvýšenou fyzickou nebo duševní námahou můžete koupel opakovat 1-2x týdně.

  *čím větší únavu cítíte, tím větší množství použijte. Doporučujeme maximální množství 6 sklenic.
  Dostupnost:
  Skladem
  Č.zboží:
  KMS-002-1
  Prodejce:
  INFOLINKA
  INFOLINKA
  Mail
  info@distripark.cz
  Telefon
  558769166