Slepičince HOŠTICKÉ 500 ml   (NG-2321)

Hoštické hnojivo SLEPIČINCE je kapalné organicko-minerální hnojivo, jehož důležitou součásti je fermentovaný drůbeži trus. Rostlinám dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikrofloru. Vysoký obsah fosforu zaručuje bohatou násadu květů a u plodin následně i velkou úrodu.
Prodejní cena s DPH / ks
81,00 Kč
Vysoký obsah fosforu zaručuje bohatou násadu květů a u plodin následně i velkou úrodu. Je ideální pro muškáty, rajčata, papriky, okurky.

Rozsah a použití: Hnojivý roztok pro zálivku připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 litry vody. Roztok s hnojivem aplikujeme na povrch substrátu - zeminy zálivkou.

Ovoce - (duben - srpen) 1x týdně
Jahody - (březen - srpen) 1x týdně
Réva - (duben - srpen) 1x týdně
Zelenina - (duben - srpen) 1x týdně
Květiny - (březen - červenec) 1x týdně, (srpen - září) 1x za dva týdny

Před použitím obsah lahve důkladně protřepeme. Při listové výživě (postřikem na list) smícháme 15 ml hnojiva s 6 litry vody. Postřik provádíme ráno nebo večer.

Postřik provádíme ze vzdálenosti cca 30 cm ráno nebo večer. Listová výživa se neaplikuje 14 dní před sklizní a v průběhu sklizení plodů. Jako základ použijte na začátku vegetace přírodní Hoštické hnojivo Slepičince v granulované formě. V kombinaci s kapalným hnojivem dodáte rostlinám všechny potřebné živiny pro zdravý růst a bohatou plodnost.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
NG-2321
Prodejce:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefon
558769166