Protect garden Magnicur Finito fungicid 50 ml   (NG-3175)

Fungicidní přípravek je určen k ochraně proti plísni bramborové, okurkové a cibulové. Je odolný proti dešti, působí preventivně i léčebně: 24-48 hodin po zasažení infekcí.
Predajná cena s DPH / ks
160,00 CZK
Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně bramboru a rajčete proti plísni bramborové, okurky proti plísni okurkové a cibule proti plísni cibulové.

Účinná látka
fluopicolide - 62,5 propamocarb-hydrochloride - 625 g

Doporučení
Přípravek se aplikuje v dávce 1,2-1,6 l/ha, v intervalu 7-10 dnů v závislosti na infekčním tlaku. Při očekávaném vysokém infekčním tlaku je třeba dávku přípravku v daném rozpětí zvýšit a interval mezi aplikacemi zkrátit a naopak.
Maximální počet aplikací: 4× za vegetační sezonu. Použití přípravku zároveň snižuje napadení hlíz plísní bramborovou. Přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty. K zabránění vzniku rezistence neaplikujte tento přípravek nebo jiný, který obsahuje účinnou látku fluopikolid ve více než 50 % z celkového počtu ošetření proti plísni bramborové za vegetační sezonu a ne jinak než preventivně. Přípravek se aplikuje pozemně postřikem schválenými postřikovači. Před použitím si přečtěte přiložený návod k použití.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NG-3175