Herbiclean Solabiol AL BIO 1 l   (NG-4550)

Totální herbicid má široké spektrum účinku, účinkuje na jednoleté a vytrvalé plevely, mechy, řasy. Jedná se o ekologický přípravek s účinnou látkou čistě přírodního původu. Obsahuje přírodní kyseliny na bázi mastných kyselin běžně se vyskytujících v přírodě a nezanechávající rezidua.
Prodejní cena s DPH / ks
228,00 Kč
Totální herbicid k odstranění plevelů a travin. Likviduje i mechy a řasy, účinná látka. Účinkuje během několika hodin i při nižších teplotách. kyselina oktanová 17,7 g/l, kyselina dekanová 12 g/l

Herbiclean AL je 100% přírodní listový herbicid vhodný k hubení plevelů jednoletých i vytrvalých. Jedná se o neselektivní listový herbicid, který rostliny přijímají výhradně zelenými částmi rostliny a způsobí jejich zahubení. Nejvhodnější doba pro použití je od března do října. Déšť do 3 hodin po ošetření účinek snižuje. Avšak po 3 hodinách je již přípravek dešti odolný. Herbiclean AL nesmí zasáhnout okolní porosty. Je účinný nejen proti plevelům , ale i proti řasám a mechům.

Vhodné pro použití na cestičky, terasy a chodníčky. Při použití mezi a kolem stromů a keřů je třeba se vyvarovat jejich zasažení, aby nedošlo k jejich poškození.

Ochranná lhůta: 8 týdnů

Dávkování: 100 ml/m2, do počátku skanutí
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
NG-4550