FLO aviváž PURE SENSITIVE 2l   (FL-0008-1)

Aviváž Flo Pure Sensitive je koncentrovaný přípravek s jedinečným složením Easy Iron, který zabraňuje elektrizování tkanin a usnadňuje žehlení. Nový Flo Pure Sensitive zachovává na tkaninách příjemnou květinově-ovocnou vůni orchideje a pivoňky. Výrobek byl dermatologicky testován.
Prodejní cena s DPH / ks
39,00 Kč
Aviváž Flo Pure Sensitive je koncentrovaný přípravek s vylepšenou složkou Easy Iron, která účinně zabraňuje elektrizování tkanin a také usnadňuje následné žehlení vypraného prádla. Flo Pure Sensitive zanechává tkaniny čisté a příjemně voňavé s jemnou květinově-ovocnou vůni orchideje a pivoňky.

Flo chrání tkaninu, takže oblečení po praní nežmolkovatí, nenatahuje se a ani neztrácí svou přirozenou, zářivou barvu. Tkaniny jsou měkké na dotek a velmi jemné pro pokožku. Flo Pure Sensitive vám dává dlouhotrvající pocit svěžesti pro vaše oblíbené oblečení. Přípravek byl dermatologicky testován, je bezpečný pro pokožku i pro tkaniny. Malé množství přípravku stačí k tomu, aby oblečení bylo bezvadně čisté a krásně voňavé.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
FL-0008-1
Prodejce:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefon
558769166