FLO balzám na mytí nádobí ALOE VERA 450 ml   (FL-0050)

Koncentrovaný velmi účinný balzám na mytí nádobí Flo Aloe Vera dokonale odstraňuje mastnotu a další nečistoty. Aktivní pěna také urychluje odstraňování nečistot. Díky obsahu Panthenolu a ovocných olejů je balzám na mytí nádobí mimořádně jemný k pokožce vašich rukou. Jemná květinově-ovocná vůně způsobuje, že každodenní mytí nádobí přípravkem bude potěšením.
Prodejní cena s DPH / ks
25,00 Kč
Koncentrovaný balzám na mytí nádobí Flo Aloe Vera dokonale odstraňuje mastnotu a další nečistoty. Aktivní pěna usnadňuje účinné odstraňování nečistot a tuku. Balzám na mytí nádobí Flo Aloe Vera díky obsahu Panthenolu je mimořádně jemný k pokožce vašich rukou. Zároveň obsahuje arganový a citrusový olej. Jemná květinově-ovocná vůně způsobuje, že každodenní mytí nádobí přípravkem bude potěšením. Charakteristický vysokou vydatnosti. Přípravek byl dermatologicky testován.

Složení:
5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % parfémové složky <5 % konzervační látky.

Způsob použití: Naneste malé množství přípravku na houbu podle množství nádobí a stupně znečištění. Po mytí nádobí důkladně opláchněte vodou.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
FL-0050
Prodejce:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefon
558769166