PARAKITO voděodolný sprej pro silnou ochranu BÍLÝ   (FNGSPN3CZ)

Suchý olej ve spreji proti komárům a klíšťatům (hydratační a po opalování), úspěšně testovaný proti komárům tygoravným a klíšťatům, poskytne kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin.Díky patentované receptuře bez alkholu a povrchově aktivních látek je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných žen* a kojenců starších 6 měsíců.
Obsahuje více než 50 % přírodních výtažků z kokosu. Složení spreje hydratuje, zklidňuje a obnovuje vaši pokožku. Mikronebulizace spreje PARAKITO® umožňuje ochranu celého těla. Klinicky testováno.
Predajná cena s DPH / ks
369,00 CZK
Suchý olej ve spreji je úplnou novinkou. Nejenže odpuzuje výborně komáry a klíšťata, ale přináší pokožce hydrataci a pohodlí. Je tak nejlepším přítelem pokožky zejména během letních nebo tropických večerů.

Suchý lej je voděodolný, nemastný, nelepivý a je obohacen lehkým parfémem.

Patentovaná technologie HydrActiv-Complex™ využívá přírodní extrakty z kokosového oleje k zesílení repelentních účinků. Její složení je obohaceno o vitamín E, rostlinné oleje (kokos, jojoba, sladké mandle), výtažky z bambuckého másla a lékořice. Tím přispívá k hydrataci, zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.

Hlavní přednosti:     

 • Vhodný pro celou rodinu, těhotné ženy* a děti od 6 měsíců. Voděodolný a hydratační.
 • 6 hodinová prokázaná účinnost - testováno proti komárům tygrovaným (testovací protokol WHO)
 • 6 hodinová prokázaná účinnost proti klíšťatům
 • Vyrobeno ve Francii
 • Obsahuje pouze aktivní látky z rostlin (PMD - CITREPEL 26%)
 • Neobsahuje DEET - a přitom je stejně účinný jako 50% DEET přípravky proti komárům tygrovaným
 • 0% obsah alkoholu ani chemická pojiva

 • Patentovaná technologie ClayCell - Complex  Prokázaná účinnost: Všechny testy účinnosti výrobku PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA, WHO a americkou EPA ( Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěřů těchto testů.

  Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

  *Těhotné ženy: podle poměru prospěšnosti a rizika

  Balení obsahuje:
  Sprej pro silnou ochranu 75 ml
  Dostupnosť:
  Na sklade
  Č. tovaru:
  FNGSPN3CZ