Nechali jsme otestovat přípravek TopMeister Stein na pískovec v akreditované Zkušební laboratoři výzkumného centra hornin.
Tato laboratoř spadá pod Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu v Ostravě.

Zkouška byla provedena na velmi známém a v ČR hojně používaném Hořickém pískovci, který má vysokou nasákavost a hraniční mrazuvzdornost. Na polovinu připravených vzorků byl aplikován 1 nátěr (štětcem) TopMeisteru a následně byly porovnány následující
 [...]
Nově položená betonová zámková dlažba? Nebo již máte betonovou dlažbu položenou nějaký ten pátek, ale i přesto ji chcete ochránit? Řešení je snadné!

Máme pro vás kvalitní NANO přípravek značky TopMeister Beton. Jedná se o inovativní hydrofobizační nátěr na beton s obsahem NANO částic, které dokážou dlouhodobě ochránit beton proti vodě, olejům, kyselům dešťům, sněhu, mrazu, nečistotám a tvorbou mechu a lišejníků.

Jak to funguje?
Hydrofobizace přináší
 [...]
Jak udržovat auto čisté dlouhodobě? Tato otázka vám jistě nejednou přišla na mysl. Odpověď na tuto otázku je zdánlivě jednoduchá a zahrnuje časté mytí vozidla. Ale je to opravdu jediné řešení? Pokud by tomu tak bylo, museli bychom každé dva dny auto umýt, abychom jej udrželi relativně čisté. Proto ke slovu se dostává specializovaná kosmetika a autokosmetika. O co přesně se tedy jedná?

Na trhu sice existuje nespočet produktů, ale my vám ukážeme ty nejzajímavější.
 [...]
Už jste slyšeli o nanotechnologii?

Nanotechnologie je věda, která se zabývá vytvářením specifických struktur na nanometrické úrovni, tedy úrovní atomů a molekul. Jeho historie pochází z padesátých let minulého století. Další roky a desetiletí jsou obdobím velkého a dynamického vývoje. Nanočástice jsou materiály, jejichž rozměry se počítají v nanometrech. Pro srovnání, průměr lidských vlasů je 1000 krát  [...]
1 
 Zobrazeno 1-4 z 4