DRAGON univerzální akrylový tmel 330 g   (DMSUE330_TD_EN)

Vysoce kvalitní a pomalu tuhnoucí akrylový tmel připravený ihned k použití. Poskytuje bílé, hladké a odolné povrchy. Snadno se nanáší a brousí. Zajišťuje dýchání stěn. Jemná zrnitost zaručuje vysoce kvalitní povrch.

Je to vhodné řešení pro drobné domácí opravy. Vysoce přilnavý tmel. Univerzální tmel je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Ideální pro opravy omítek, sádrokartonu, cihel a dalších typických minerálních povrchů používaných ve stavebnictví, snadno se používá a schne bíle.
Predajná cena s DPH / ks
51,00 CZK
Výrobek je určen pro renovace, dokončovací a dekorativní práce ve stavebnictví. Používá se k vyplňování nerovností, škrábanců, dutin, rýh, kované omítky, trhlin, mezer a mezer v podkladu. Doporučeno pro vyrovnání nerovností v betonu, cemento-vápenném, sádrovo-vápenném a jiných podkladech používaných ve stavebnictví. Perfektní jako základ pro akrylové, silikonové a ftalové barvy. Při externím použití je nutné povrch chránit kvalitní fasádní barvou.

Návod k použití:
1. Povrch očistěte od starých nátěrů, mastnoty a nečistot a odstraňte prach.
2. Práce by měly být prováděny při teplotě od + 10 °C do + 25 °C (teplota vzduchu a povrchu tmelu) a vlhkosti vzduchu max. 70%.
3. V případě vysoce absorpčních povrchů (např. sádry) by měl být povrch opatřen základním nátěrem DRAGON „Deep Penetrating Primer.
4. Nejdříve je vhodné pastu dokonale promíchat. Poté naneste vrstvy stěrkou do tloušťky 6 mm. Maximální hloubka plnění je 8 mm. Při vyplňování větších mezer se doporučuje nanést dvě vrstvy. Další vrstva by měla být aplikována po zaschnutí předchozí.
5. Po úplném zaschnutí - přibližně 6 hodin (v závislosti na teplotě a vlhkosti) lze hmotu obrousit a natřít.
6. V případě větších mezer se doporučuje použít DRAGON „elastická opravná výplň.
7. Po práci nářadí omyjte vodou.
8. Po dokončení prací těsně uzavřete obal.

Produkt by měl být přepravován a skladován v těsně uzavřeném originálním obalu při teplotě mezi + 5 °C a + 30 °C. Chraňte před dětmi. Během prací a po jejich dokončení by měla být místnost větrána dokud nezmizí charakteristický zápach. Nepoužívejte hmotu na místech vystavených přímému kontaktu s vodou. Doba schnutí závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu. Tmel, nepoužívaný, těsně uzavřený v původním obalu, zůstává vhodný pro další použití. Chraňte před mrazem.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
DMSUE330_TD_EN
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166