Rady pro domácnost najdete ZDE  [...]
Vše o nanotechnologii najdete ZDE  [...]
Vše o chemických produktech najdete ZDE  [...]
Rady pro zahradkáře naleznete ZDE  [...]
Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje výhradně kojení jako nejlepší způsob krmení novorozenců a kojenců do jejich šesti měsíců. Pokud však z jakéhokoli důvodu ke krmení dítěte používáte láhve a savičky, musíte také vědět, jak je správně vyčistit.

Zde jsou nejdůležitější pravidla pro čištění lahví, saviček a dudlíků:


 • zbytky mléka, které dítě nevypije, zůstává v lahvičce  [...]
 • Všichni chceme přispět k lepšímu světu. Solární energie neznečišťuje a je udržitelná. Naše solární světla jsou skvělým příkladem toho, jak toho m  [...]
  Vermikomposter s žížalí farmou
  Kompostování kuchy
   [...]
  Stmívací žárovky bez stmívače koupíte ZDE
   [...]
  Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu od našich nakupujících. Jeden z našich milých zákazníků se s námi podělil o svou zkušenost s vyháněním kuny z půdy, a jak se nám svěřil: „Měli jsme opravdu vážný problém. Bydlíme v pěkném, poměrně rozlehlém domě na polosamotě uprostřed přírody. Na dosti rozlehlé půdě našeho domu, jejíž podlahu jsme nechali zateplit nekrytou vrstvou papírové tepelné izolace klimatizer  [...]
  Nechali jsme otestovat náš NANO přípravek TopMeister Stein na pískovec v akreditované Zkušební laboratoři výzkumného centra hornin.
  Tato laboratoř spadá pod Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu v Ostravě.


   [...]
  Nově položená betonová zámková dlažba? Nebo již máte betonovou dlažbu položenou nějaký ten pátek, ale i přesto ji chcete ochránit? Řešení je snadné!

  Máme pro vás kvalitní NANO impregnaci značky TopMeister Beton. Jedná se o inovativní hydrofobizační nátěr na beton s obsahem NANO částic, které dokážou dlouhodobě ochránit beton proti vodě, studeným olejům, kyselům dešťům, sněhu, mrazu, nečistotám a
   [...]
  Jak udržovat auto čisté dlouhodobě? Tato otázka vám jistě nejednou přišla na mysl.

  Odpověď na tuto otázku je zdánlivě jednoduchá a zahrnuje časté mytí vozidla. Ale je to opravdu jediné řešení? Pokud by tomu tak bylo, museli bychom každé dva dny auto umýt, abychom jej udrželi relativně čisté. Proto se ke slovu dostává specializovaná NANO kosmetika a autokosmetika. O co přesně se tedy jedná?

  Na trhu sice existuje nespočet produktů, ale my vám
   [...]
  Při použití obyčejné posypové soli je důležité si pamatovat vliv chemických látek nejen na samotný povrch, ale i na jeho bezprostřední okolí. Bohužel na našich silnicích, chodnících, parkovištích atd., stále vládne použití posypové soli (chloridu sodného) jako široce používaný odmrazovací prostředek.

  Jak se zbavit sněhu a ledu levně?

  Posypová sůl je o něco levnější  [...]
  Jak dobře dezinfikovat varné zařízení v pivovaru?

  Bude lepší použít chlornan sodný (NaClO) anebo louh sodný (hydroxid sodný - NaOH)? První látka, která je široce používaná v bělících složkách, funguje velmi dobře při  [...]
  Zemědělské a stavební stroje jsou velmi důležité při práci na poli nebo v lese. Zvýšená pracovní zátěž, jiný typ tažného zařízení nebo změna vlhkosti povrchu půdy mohou často zapříčinit nešťastné situace. Obzvláště vibrace mohou způsobovat řidiči vozidla zdravotní potíže. Totiž vibrace, které se přenaší přes sedadlo, můžou řidičům způsobit problémy s páteří a ty následně vést k dočasné nebo trvalé pracovní neschopnosti.

  Jednoduchým řešením všech těchto problémů
   [...]
  Správná dezinfekce drůbežárny je klíčovou zárukou úspěšného chovu. Proces dezinfekce by měly být zahájen jakmile se kuřata prodají. Začít by se mělo od mechanického odstranění nečistot, tedy je nutné odstranit znečištěnou podestýlku. Poté je nutné vyčistit vnitřek místnosti vodou obsahující čisticí prostředek a vodu poté zlikvidujte mimo oblast drůběžárny, aby se zabránilo dalšímu růstu bakterií.

  Jedním z nejúčinnějších prostředků k dezinfekci
   [...]
  Průmyslová odpadní voda, která pochází zejména z chemických zařízení, kde se vyrábí chlór ze solanky nebo celulóza, je charakteristická extrémně nízkým pH 1,0 - 3,0. Taková nízká hodnota pH průmyslové odpadní vody může být také způsobena vypouštěním velkého množství použitých roztoků z galvanizace nebo z jiných kyselých průmyslových odpadních produktů.

  Většina průmyslových procesů čištění odpadních vod probíhá alkalizací, která
   [...]
  Pastevní tetanie - je často zhoršená metabolická porucha, která je způsobena chybami ve výživě. Primární příčinou této tetanie je snížená hladina hořčíku v krvi zvířete z důvodu nedostatečného příjmu hořčíku z potravy.

  Symptomy pastevní tetanie jsou:


 • snížená chuť k jídlu a tím snížená pastva
 •  [...]
 • 1  2  3  >
   Zobrazeno 1-18 z 48