Nechali jsme otestovat náš NANO přípravek TopMeister Stein na pískovec v akreditované Zkušební laboratoři výzkumného centra hornin.
Tato laboratoř spadá pod Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu v Ostravě.


 [...]
Nově položená betonová zámková dlažba? Nebo již máte betonovou dlažbu položenou nějaký ten pátek, ale i přesto ji chcete ochránit? Řešení je snadné!

Máme pro vás kvalitní NANO impregnaci značky TopMeister Beton. Jedná se o inovativní hydrofobizační nátěr na beton s obsahem NANO částic, které dokážou dlouhodobě ochránit beton proti vodě, studeným olejům, kyselům dešťům, sněhu, mrazu, nečistotám a
 [...]
Jak udržovat auto čisté dlouhodobě? Tato otázka vám jistě nejednou přišla na mysl.

Odpověď na tuto otázku je zdánlivě jednoduchá a zahrnuje časté mytí vozidla. Ale je to opravdu jediné řešení? Pokud by tomu tak bylo, museli bychom každé dva dny auto umýt, abychom jej udrželi relativně čisté. Proto se ke slovu dostává specializovaná NANO kosmetika a autokosmetika. O co přesně se tedy jedná?

Na trhu sice existuje nespočet produktů, ale my vám
 [...]
Už jste slyšeli o nanotechnologii?

Nanotechnologie je věda, která se zabývá vytvářením specifických struktur na nanometrické úrovni, tedy úrovní atomů a molekul. Jeho historie pochází z padesátých let minulého století. Další roky a desetiletí jsou obdobím velkého a dynamického vývoje. Nanočástice jsou materiály, jejichž rozměry se počítají v nanometrech. Pro srovnání, průměr lidských vlasů je 1000  [...]
 Zobrazeno 1-4 z 4