Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje výhradně kojení jako nejlepší způsob krmení novorozenců a kojenců do jejich šesti měsíců. Pokud však z jakéhokoli důvodu ke krmení dítěte používáte láhve a savičky, musíte také vědět, jak je správně vyčistit.

Zde jsou nejdůležitější pravidla pro čištění lahví, saviček a dudlíků:


 • zbytky mléka, které dítě nevypije, zůstává v lahvičce  [...]
 • Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu od našich nakupujících. Jeden z našich milých zákazníků se s námi podělil o svou zkušenost s vyháněním kuny z půdy, a jak se nám svěřil: „Měli jsme opravdu vážný problém. Bydlíme v pěkném, poměrně rozlehlém domě na polosamotě uprostřed přírody. Na dosti rozlehlé půdě našeho domu, jejíž podlahu jsme nechali zateplit nekrytou vrstvou papírové tepelné izolace klimatizer  [...]
  Aby váš dům byl bez zvířecího zápachu nebo alespoň abyste tento zápach zmírnili, měli byste co nejčastěji čistit a uklízet váš domov a pravidelně pečovat a koupat vaše mazlíčky.

  Existuje však několik tipů a triků, které mohou usnadnit boj se zvířecím zápachem. Zde vám přinášíme jednoduché metody, kterými můžete minimalizovat zvířecí pachy ve vašem domě.


  1.  [...]
  Jedlá soda E500 ii neboli hydrogenuhličitan sodný či též soda bikarbona je skutečný zázrak. Levný a hlavně všestranný a ekologický čistící prostředek do domácnosti. Čistí, odmašťuje, neutralizuje pachy a samozřejmě se používá i do pečení. Přinášíme Vám pár tipů, kde všude se dá použít.

  1. Jednoduchý osvěžovač vzduchu
  Paradoxně, většina osvěžovačů vzduchu na trhu je plná  [...]
  Pokud hledáte efektivní způsob k očištění nábytku od pozůstatků starých nátěrů, bude ideálním řešením koupě hydroxidu sodného. Díky svým žíravým vlastnostem tento výrobek (také známý jako louh sodný) se velmi dobře hodí pro odstraňování starých barev, laků i dalších nátěrů. Žíravým roztokem se vyhnete nebezpečí poškození povrchu, které se může výskytnout při mechanickém čištění nábytku (např. škrábáním zbytkového laku z nábytku). Jedná se o  [...]
  O růžové himalájské soli jste už nejspíše slyšeli. Ve skutečnosti jste ji nejspíše již použili nebo používáte. Tato sůl pochází z Pákistánu, kde v Himalájích vznikala přes 250 milionů let. Pro naše tělo je sůl nepostradatelnou součástí, na druhou stranu nesmí jí chybět moc a ani příliš málo. V našem sortimentu naleznete jemnozrnnou i hrubozrnnou himalájskou sůl dováženou přímo z Pákistánu za velmi výhodnou cenu!

  Nyní přinášíme několik tipů,
   [...]
  Při mytí oken je důležité zabránit tomu, aby slunce svítilo přímo na okno. Silně osvětlené okno sluncem skryje šmouhy a pruhy, a také teplé sluneční paprsky urychlují sušení skla a po umytí se vytvoří nepěkné šmouhy.

  Jak na okna bez šmouh?

  Prvním krokem při čištění oken je odstranění nečistot na okenních tabulích, rámech a těsněních, na kterých je vždy usazeno  [...]
  Přípravek na mytí nádobí je opravdu nejvšestrannější přípravek mezi všemi čisticími prostředky. K čemu všemu, kromě mytí nádobí, můžeme tento přípravek použít?

  Zde přinášíme pár tipů dalšího použití přípravku na nádobí:


  1. odstranění mastných skvrn z oděvů - stačí nalít trochu koncentrované přípravku na nádobí na mastné skvrny a po několika minutách stačí tkaninu  [...]
  Zahájení bazénové sezóny je tady!

  Váš bazén se zelená, je plný nečistot a špíny? To se dá snadno napravit!

  Přinášíme návod, jak úspěšně vyčistit bazén s bezchlórovou chemií.


  1. Je nutné začít čištěním povrchu bazénu - mechanicky odstraňte všechny nečistoty z povrchu bazénu, na hladině i pod okrajem bazénu. Tím nejlepším pomocníkem na čištění bazénové  [...]
  Vlastnosti hořčíku
  Hořčík je považován za jeden z nejcennějších prvků. Pro lidský organismus je potřebný po celý život. Role hořčíku v těle je obrovská - účastní se důležitých biochemických reakcí, je klíčem k hladkému fungování nervového, oběhového, trávicího a kosterního systému, zabraňuje koagulaci krve nebo tvorbě ledvinových kamenů, zpomaluje proces stárnutí, omezuje  [...]
  Na školení asistentů v pedagogice jsme udělali radost maminkám a obdarovali jsme je našimi výrobky značky Flo Baby.


  Sada obsahovala hypoalergenní prací gel dětského oblečení, aviváž a mycí prostředek na mytí dudlíků, saviček nebo dětských hraček!

  Věříme, že maminky budou spokojené a jejich děti ještě více.
   [...]
  Představujete si příjemné osvěžení v horkém letním odpoledni v křišťálově čisté vodě? Takto to vidí každý majitel zahradního bazénu v době jeho nákupu nebo při instalaci. Co vše můžeme udělat pro to, aby náš bazén měl křišťálovou vodu, byl bez řas a s vodou, která nezpůsobuje podráždění kůže?

  Bohužel, bez chemie se neobejdete.
  Než však do bazénové vody přidáme cokoli, musíme si pamatovat některé základní bezpečnostní zásady:

  Při použití jakýchkoli
   [...]
  Jak vyčistit zápach z pračky?
  V bubnu pračky, v zásobníku na prací prášek nebo na filtru se může vytvořit povrch, který často způsobuje zápach pračky. Jednoduše můžete tento zápach odstranit přípravek značky Guaa. Ten zajistí bakteriální čistotu a dokonalé odstranění zdroje pachu.

  Postup:

  Nejprve vystříkejte vnitřek pračky včetně zásobníku na prací prostředky a veškerých dostupných míst
   [...]
  Chlornan sodný je jedním ze skvělých prostředků k dezinfekci vody v bazénu. Pomocí chlornanu sodného můžeme dezinfikovat jak vodu v zahradním bazénu doma, tak i vodu ve velkých bazénech ve sportovních centrech, hotelech, lázních atd.
  Není jasně dané pravidlo pro dávkování chlornanu sodného. Účinnost aktivního chlóru ve vodě závisí na mnoha faktorech z nichž nejdůležitější je:

  1. mít správné pH vody
  2. kvalita
   [...]
  Soda na praní, také známá jako uhličitan sodný nebo lehká soda pochází ze stejné skupiny jako jedlá soda, ale její výrobní proces je trochu odlišný. Má hodně vysokou alkalitu s pH 11, což pomáhá v boji proti různým skvrnám.

  Prací soda je jeden z pomocných přípravku, který má místo i jinde než pouze vedle pračky. Soda může být použita jako čistič do kuchyně, koupelny a také na hůře odstranitelné skvrny po celém
   [...]
  Kyselina citronova nemusí sloužit pouze jako konzervant, ale plně ji využijete i v celé domácnosti.

  Přinášíme vám několik tipů, jak můžete použít tuto levnou a ekologickou alternativu k chemickým čisticím prostředkům.

  1. Snadno odstraňuje skvrny a lepidla z nerezové oceli

  2. Zabíjí bakterie, odstraní mastnotu a skvrny z podlahy, kuchyňské linky a stolu. Pro dezinfekci a vyčištění kuchyňské linky
   [...]
  1 
   Zobrazeno 1-16 z 16