Dynasil ST 5 l impregnace na dlažbu   (CO-0008)

DYNASIL® ST Dlažba 5l - impregnace na dlažbu a betonové povrchy
 • Zvýrazňuje barvu
 • Chrání před vodou a olejem
 • Redukuje vznik výkvětů

 • Impregnace založená na moderní technologii působení fluorosilanů s hydrofobním a oleofobním účinkem. Navrženo pro impregnaci savých a porézních exponovaných betonových povrchů proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, špíně a tvorbě mastných skvrn, např. z motorového oleje.
  DYNASIL® ST Dlažba poskytuje vynikající vodoodpudivé vlastnosti, zvyšuje mrazuvzdornost a odolnost povrchu proti otěru. Chrání před pronikáním rozpuštěných nečistot a agresivních zbytků výfukových plynů obsažených ve vzduchu. Snižuje riziko vzniku bílých výkvětů, omezuje růst mechů a řas. Poskytuje vynikající odolnost vůči nečistotám a tvorbě olejových a mastných skvrn. Zvýrazňuje barvu povrchu a zlepšuje jeho strukturu. Impregnace nezpůsobuje lesk, nevytváří povlak, nezvyšuje skluz. Chrání před vymýváním pigmentů a zabraňuje vyblednutí barev v důsledku UV záření.

  Dostupné balení:

 • 1l láhev
 • 5l kanystr
 • i
  Predajná cena s DPH / ks
  1 990,00 CZK
  1 990,00 CZK
  APLIKACE
  Určeno pro ochrannou impregnaci materiálů z barevného betonu, jako jsou dlažební kameny, terasové dlaždice, ploty, architektonický beton atd. Pro impregnaci všech povrchů jako podlahy, stěny apod. v exteriéru i interiéru.
  PŘÍPRAVA PODKLADU
  Základní podmínkou správně provedené impregnace je správná příprava podkladu. Povrch by měl být suchý, rovnoměrně porézní, odmaštěný, bez skvrn, vápenných výkvětů a znečišťujících látek biologického původu.
  Nečistoty způsobené maltami, zakalením cementu a bílými výkvěty důkladně odstraňte pomocí DYNASIL® RENOWAL KR-Eco nebo jiného přípravku. Znečištění rostlinného původu (řasy, mechy, houby, plísně), neutralizujte a odstraňte pomocí DYNASIL® RENOWAL TOR nebo jiného přípravku. Nové fasády a ploty by měly být zcela impregnovány až po zaschnutí malty a spár.
  POUŽITÍ     
  Impregnaci lze nanášet štětcem, válečkem nebo postřikem. Doporučujeme impregnaci nanášet rovnoměrně a přesně dvojitou aplikací, metodou „mokré na mokré. Vrstvy by měly být nanášeny v krátkých intervalech po sobě. Druhou vrstvu nanášejte, když je povrch stále mokrý. Zvýraznění barev je vysoce závislé na vlastnostech materiálu. Bílé výkvěty cementu mohou omezit zvýraznění barev.
  INFORMACE DŮLEŽITÉ PRO BEZPEČNOST
  DYNASIL® ST Dlažba je zcela bezpečný výrobek. Doporučujeme dodržovat obecná pravidla bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Při aplikaci používejte ochranné brýle a pracovní gumové rukavice. Nevdechujte výpary. Při použití metodou postřiku je vhodné použít vhodnou ochranu dýchacích cest.
  SKLADOVÁNÍ
  Skladujte v uzavřených originálních obalech, při teplotě mezi +5 °C a +30 °C. Doba použitelnosti 24 měsíců.
  Dostupnosť:
  Na sklade
  Č. tovaru:
  CO-0008
  Súbor Veľkosť
  Technický list Technický list 364,04 kB