POLIkol 3000 - PEG-60 šupiny 25 kg   (PEG-60)

POLIkol 3000 (další název - Polyethylenglykol, též známý jako polyethylenoxid nebo polyoxyethylen, Polyethylene glycol 3000, PEG-60) ve formě šupin (vloček) patří do skupiny polyoxyethylenglykolů (PEG), jejichž průměrná molekulová hmotnost je 3000. Tento produkt tvoří voskové vločky, které mají barvu od bílé po světle žlutou. Bod tuhnutí výrobku je zhruba 55 °C. Produkt je volně rozpustný v ethyletheru, chloroformu, nízkoalkoholických alkoholech a ve vodě.

Velká výhoda u PEGu ve formě vloček je snadné dávkování, skladování a absenci nákladů spojených s ohřevem skladované nádrže.


Produkt je pouze na dotaz a celková cena, včetně dopravy, se kalkuluje individiuálně.

Prodej ve 25kg pytlích.
Predajná cena s DPH / ks
m
Polyethylen glykol (PEG) je syntetický polymer vytvořený z opakovaných jednotek ethylenoxidu. PEG-60 je konkrétní typ PEG s průměrnou molekulovou hmotností 3 000 g/mol. Používá se jako surfaktant, emulgátor a solubilizátor v různých průmyslových odvětvích, včetně kosmetiky, farmaceutického průmyslu a potravinářství. V kosmetice se používá jako zahušťovadlo a jako humektant, aby pomohl udržovat vlhkost v pokožce. Ve farmaceutickém průmyslu se používá jako prostředek pro podávání léčiv a jako mazivo pro lékařské nástroje. V potravinářství se používá jako emulgátor k míchání olejů a vodou rozpustných složek.


Výhody produktu:


 • má zvhlčující, změkčující a solubilizační vlastnosti
 • jedná se o bezpečnou a netoxickou látku
 • není hygroskopický
 • má neomezenou rozpustnost ve vodě
 • vysoká biologická rozložitelnost

Aplikace:

 • hygienická kosmetika, krémy
 • barvicí kosmetika
 • potravinářský průmysl
 • obrábění
 • stavebnictví (výroba keramiky a betonu)
 • plastikářský průmysl
 • surovina pro syntézu esterů
 • přísada do flexografických barev

POLIkol 3000 Flakes je v kombinaci s POLIkoly s vyšší molekulovou hmotností součástí šumivých koupelových přípravků. Vytváří na pokožce film (vrstvu), který zabraňuje nadměrnému odpařování vody z povrchu pokožky. Jedná se o nepřímý hydratační účinek, takže přípravek zabraňuje vysoušení pokožky a zanechávání mýdlových stop na pokožce. POLIkol 3000 Flakes lze použít v kosmetických přípravcích jako zvlhčující nebo změkčující prostředek pro krémy, přípravky pro úpravu vlasů, barevnou kosmetiku (např. oční linky). Vločky POLIkol 3000 jsou součástí maziv, především ve vodě rozpustných syntetických kapalin pro obrábění. Výrobek se používá jako separační prostředek v průmyslu zpracování pryže, plastů a elastomerů.

Vločky POLIkol 3000 se používají také jako mazadla a separační činidla v potravinářském průmyslu. Získal kladné hodnocení od mezinárodních organizací, jako je Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který povolil používání polyethylenglykolu jako nepřímé potravinářské přídatné látky na základě seznamu
CFR 21 - 175105; 175210; 176180; 176200.

Přípravek lze použít v souladu s definicemi uvedenými organizací, aniž by byla překročena maximální přípustná dávka. POLIkol 3000 ve formě vloček působí jako plastifikátor a pojivo při výrobě keramiky a betonu. Produkt má také vlastnosti zabraňující vysychání ve směsích flexografických barev.

Výrobek není klasifikován podle předpisů CLP/GHS.
Dostupnosť:
Nie je na sklade
Č. tovaru:
PEG-60
Predajca:
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166