POLIkol 2000 - PEG-45 šupiny 25 kg   (PEG-45)

POLIkol 2000 (další název - Polyethylenglykol, též známý jako polyethylenoxid nebo polyoxyethylen, Polyethylene glycol 2000, PEG-45) ve formě šupin (vloček) patří do skupiny polyoxyethylenglykolů (PEG), jejichž průměrná molekulová hmotnost je 2000. Tento produkt tvoří voskové vločky, které mají barvu od bílé po světle žlutou. Bod tuhnutí výrobku je zhruba 50 °C. Produkt je volně rozpustný v ethyletheru, chloroformu, nízkoalkoholických alkoholech a ve vodě.

Velká výhoda u PEGu ve formě vloček je snadné dávkování, skladování a absenci nákladů spojených s ohřevem skladované nádrže.


Produkt je pouze na dotaz a celková cena, včetně dopravy, se kalkuluje individiuálně.

Prodej ve 25kg pytlích.
Predajná cena s DPH / ks
m
Polyethylen glykol (PEG) je syntetický polymer vytvořený z opakovaných jednotek ethylenoxidu. PEG-45 je konkrétní typ PEG s průměrnou molekulovou hmotností 2 000 g/mol. Používá se jako surfaktant, emulgátor a solubilizátor v různých průmyslových odvětvích, včetně kosmetiky, farmaceutického průmyslu a potravinářství. V kosmetice se používá jako zahušťovadlo a jako humektant, aby pomohl udržovat vlhkost v pokožce. Ve farmaceutickém průmyslu se používá jako prostředek pro podávání léčiv a jako mazivo pro lékařské nástroje. V potravinářství se používá jako emulgátor k míchání olejů a vodou rozpustných složek.

Výhody produktu:


 • má hydratační, lubrikační, zvláčňující a rozpouštěcí vlastnosti
 • jedná se o bezpečnou a netoxickou látku
 • dobře se rozpouští ve vodě
 • biologický rozložitelný.

Použití:

 • péče o vlasy a stylingová kosmetika
 • přípravky po opalování
 • intimní gely
 • mazivo v potravinářském průmyslu
 • pojivo a změkčovadlo pro běžná mýdla
 • aditivum pro flexografické barvy
 • fixační prostředek na vůně

POLIkol 2000 ve formě vloček lze použít jako rozpouštědlo, lubrikant a dispergační činidlo v kosmetice, jako základ pro krémy a rtěnky. Používá se také v lacích, gelech, kondicionérech a přípravcích na barvení vlasů a také v přípravcích po opalování. Je kompatibilní s dalšími zvlhčujícími látkami běžně používanými v kosmetice (cetylalkohol, glycerin).

Díky svým velmi dobrým dispergačním vlastnostem a dobré rozpustnosti ve vodě se tento produkt doporučuje pro kombinaci mnoha účinných látek ve složení. Může působit jako změkčovadlo a pojivo pro mýdla a zabraňuje jejich praskání. Díky svým zvlhčujícím vlastnostem je také součástí intimních gelů (lubrikantů), ve kterých poskytuje dostatečnou lubrikaci a snižuje tření. Poskytuje příjemný pocit na pokožce a nezanechává mastný film. Při použití v parfémovém průmyslu působí jako fixátor parfému, který snižuje rychlost odpařování těkavějších složek parfémové kompozice a způsobuje pouze postupné změny vůně.

POLIkol 2000 šupiny se používá také jako mazivo v potravinářském průmyslu. Produkt vykazuje vlastnosti proti vysychání ve směsích flexografických barev. Získal kladné hodnocení od mezinárodních organizací, jako je Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který povolil používání polyethylenglykolu jako nepřímé potravinářské přídatné látky na základě seznamu CFR 21:

175.105
175.210
176.180
176200

Přípravek lze používat v souladu s definicemi uvedenými organizací, aniž by byla překročena maximální přípustná dávka.

Výrobek není klasifikován podle předpisů CLP/GHS.
Dostupnosť:
Nie je na sklade
Č. tovaru:
PEG-45
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166