Bakterie BACTI PR pro pokojové rostliny 100 g   (BA-0009)

Přírodní bakteriální prostředek stimulaci zdraví pokojových rostlin BACTI PR

  • Zesílení celé rostliny
  • Zlepšení zdraví rostliny
  • Významné omezení listových chorob
  • Bakterie přirozeně se vyskytující v přírodě
  • Komplexní výrobek, který zároveň vyživuje i chrání
  • Neobsahuje žádné chemikálie
  • Nelze předávkovat

Bakteriální síla: 20 miliard bakterií v 100g balení
Predajná cena s DPH / ks
96,00 CZK
Bacti PR je přípravek obsahující směs půdních bakterií a speciální mikrovýživy, které přispívají ke zdravému růstu a posílení pokojových rostlin. Bakterie obsažené v Bacti PR usnadňují rozpustnost půdních minerálů, čímž se zlepšuje přístupnost pro rostliny. Tyto bakterie odstraňují patogenní organismy, zajišťují výživu pro rostliny a podporují jejich růst. Díky Bacti PR se rostlinám zvyšuje přístupnost fosforu, draslíku a železa, což je pro ně velmi důležité. Tento přípravek rovněž výrazně posiluje přirozenou odolnost rostlin proti chorobám (jako jsou padlí, plísně, houby atd.) a zvyšuje odolnost kořenového systému i celé nadzemní části rostlin.

Návod k použití:

1 sáček přípravku Bacti PR rozpustit v 5 litrové konvi s odstátou vodou a květiny zalít. Po aplikaci udržovat zeminu vlhkou, aby nepřeschla. Aplikovat několikrát za sezonu.

Upozornění:

Účinné rozmezí pH půdy: 5,0 - 10,0
Účinné teplotní rozmezí (voda, půda): 12 40°C

Skladování:

V suchu při teplotách 2 - 30°C. Přípravek nesmí přijít do styku s potravinami. Při práci používejte ochranné rukavice a brýle. Zabraňte přístupu dětí.

První pomoc:

Po požití vypít nejméně půl litru vody a vyvolat zvracení. Při vniknutí do očí vymyjte větším množstvím vody (alespoň 10 minut). Při styku s pokožkou omyjte kůži vodou a mýdlem. Pokud trvá svědění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
BA-0009