H2O polymer test   (HO-700901)

H2O Polymer Test je praktický a snadno použitelný tester k měření koncentrace dezinfekčního prostředku H2O POOL v bazénové vodě. Tento prostředek je důležitou součástí údržby bazénu, protože pomáhá udržovat vodu čistou a bez škodlivých bakterií.

Díky H2O Polymer Testu můžete rychle a snadno zjistit, zda má vaše bazénová voda správnou koncentraci dezinfekčního prostředku. Podle barvy se dá snadno určit, zda je koncentrace dezinfekčního prostředku v pořádku, nebo zda je nutné přidat další prostředek.

H2O Polymer Test je vhodný pro použití s prostředky H2O POOL, které jsou navrženy tak, aby byly šetrné k vodě i k lidskému zdraví. Měření koncentrace dezinfekčního prostředku je důležité pro udržení kvality vody v bazénu, protože příliš vysoká nebo příliš nízká koncentrace může vést k různým problémům, jako jsou špatná kvalita vody, podráždění očí nebo pokožky, nebo dokonce k výskytu nebezpečných bakterií.
Predajná cena s DPH / ks
678,00 CZK
Bazénový kapkový tester pro 120 stanovení koncentrace dezinfekčního prostředku H2O POOL ve vodě.

Četnost měření: Měření doporučujeme provádět 1× týdně.

Doporučená úroveň dezinfekčního prostředku H2O POOL je 0,3 - 0,8 na barevném terčíku.

Postup měření:

Kelímek a víčko dobře vypláchněte zkoušenou vodou
Kelímek naplňte zkoušenou vodou po rysku
Přidejte 5 kapek činidla B1
Kelímek uzavřete víčkem a promíchejte.
Přidejte 5 kapek činidla B2
Kelímek opět uzavřete víčkem a promíchejte
Hodnotu dezinfekce v bazénu určíte porovnáním s barevnými terčíky.

Při porovnání držte kelímek bez víčka 3-5 cm nad bílou plochou mezi barevnými terčíky a při pohledu shora vyhledejte barevně shodný terčík. Pokud je zbarvení svým odstínem mezi dvěma terčíky, výsledek v tomto rozmezí odhadněte. Hodnotu odečítejte otočením karty s terčíky optimálně ke světlu (u okna, při slunečném počasí venku ve stínu apod).
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
HO-700901