Schodišťová rohož Humite 25 x 75 cm   (JP-030020082)

Jedná se o exkluzivní rohož pro schodiště, která je vyrobena z 100% kaučuku. Tato zátěžová rohož má náběhovou hranu, která zabraňuje sklouznutí a zároveň čistí obuv. Rohož s názvem Humite je vhodná pro použití jak venku, tak uvnitř. Díky hraně si udržuje pevný tvar. Je protiskluzná, skvěle se drží a chrání hrany schodů.

Hloubka      25.00 cm
Šířka          75.00 cm
Predajná cena s DPH / ks
155,00 CZK
Exkluzivní a moderní rohož schodišťová vyrobená ze 100% kaučuku - rohož Humite. Tato rohož je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kombinaci bezpečnosti, funkčnosti a elegantního designu pro své schodiště.

Rohož Humite je navržena s ohledem na vaši bezpečnost. Je vybavena náběhovou hranou, která zajišťuje stabilitu a zabraňuje uklouznutí. Ať už se jedná o suché nebo mokré podmínky, můžete se spolehnout na tuto rohož, která vás ochrání před pády a zraněními.

Nejenže rohož Humite poskytuje bezpečnost, ale také je praktická a snadno se udržuje. Díky svému materiálu z kvalitního kaučuku čistí obuv, jakmile na ni vstoupíte. Nemusíte se starat o to, že by se na schodech hromadily nečistoty nebo vlhkost, protože tato rohož je navržena tak, aby udržovala vaše schody čisté a suché.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
JP-030020082
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166