Lamely Velebi Noble šedý filc 270 x 2750 mm 703 Suomi   (NL-0019)

Dekorativní lamely Noble na šedém filcu - Elegance a moderní design ve vašem domově. Kvalitní šedý filc o tloušťce 6 mm spojený s různými barevnými dřevěnými odstíny přináší do vašeho interiéru unikátní atmosféru. S rozměry 270 x 2750 mm a jednoduchou instalací jsou tyto lamely ideálním způsobem, jak rychle oživit a zútulnit váš byt.
Predajná cena s DPH / ks
960,00 CZK
Dekorativní lamely Noble na šedém filcu - Dokonalá harmonie stylu a elegance! Naše lamely z kolekce NOBLE na šedém filcu přinášejí do vašeho interiéru sofistikovaný design spojený s moderním vzhledem. Vyrobeny z kvalitního šedého filcu o tloušťce 6 mm, tyto lamely jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají univerzální a vkusný prvek pro svůj prostor.

S rozměry 270 x 2750 mm a širokou škálou barev dřeva, včetně Black, Bianco, Oak Villa, Rovere, Suomi a Grigio, můžete snadno přizpůsobit lamely svému osobnímu vkusu a stylu vašeho domova. Každá lamela o rozměrech 38x10x2750 mm je precizně připevněna na podklad, čímž vytváří dokonalý spoj elegance a funkčnosti. Oživte své prostory s lamelami NOBLE na šedém filcu a dopřejte svému domovu nezaměnitelný šarm a moderní atmosféru.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NL-0019