BioClean BIOKOMPOST - ekolog. urychlovač kompostu 1 kg   (CBC-0011)

Urychlovač kompostu BIOKOMPOST zajišťuje zrychlený proces kompostování organického odpadu. Aplikovaný na jednotlivé vrstvy kompostu účinně zrychluje a stimuluje mikroorganismy pro intenzivnější práci. Podporuje tvorbu přírodního humusu, díky němuž získávání úrodného kompostu je mnohem rychlejší a efektivnější. Je také třeba zmínit, že snižuje všechny nepříjemné zápachy, které mohou vzniknout během procesu kompostování.
Predajná cena s DPH / ks
449,00 CZK
Urychlovač kompostu BIOKOMPOST může být použit na jakémkoli typu kompostéru. Snižuje nepříjemné zápachy, podporuje tvorbu přírodního humusu. Materiál v kompostéru by měl být vrstven a měl by být co nejrozmanitější. Kompost vytvoříme z organického odpadu shromážděného doma nebo na zahradě, např. slupky z ovoce a zeleniny, skořápky z vajec, posekaná tráva, řezané květiny atd. Takto získaný kompost dokonale hnojí půdu a je bezpečný pro životní prostředí. Díky tomu se nemusíme obávat o rostliny hnojené tímto kompostem, že ho použijeme příliš mnoho a tím poškodíme zahradní rostliny.

Urychlovač kompostu BIOKOMPOST je snadno použitelný. Aby přípravek fungoval správně, měla by být tloušťka vrstev kompostu mezi 10 a 15 centimetry. Obsah balení (dle potřeby) aktivujeme v 10 litrech vlažné vody (přibližně 30-40 °C), nejlépe v plastové nádobě. Po 20 minutách roztokem přelijeme kompostovaný materiál. U čerstvě posekané trávy provádíme zálivku aktivovaným přípravkem až pátý den.

Přípravek BIOKOMPOST zpracuje až 5 mł kompostovaného materiálu. Odeberte tady jen potřebnou část.

Bezpečnostní opatření
Upozornění:
Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.

Skladování:
Skladujte na suchém místě do 30 °C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:
Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce, doporučujeme navštívit lékaře.

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
CBC-0011