DRAGON Hobby glue 20ml   (DKH020_BL_INT1)

Po zaschnutí bezbarvé, rychlý účinek, snadná aplikace. Neobsahuje organická rozpouštědla.

Použití: Určeno pro lepení papíru, lepenky, kartonu, látek, korku, puzzle a pro dekupáž na dřevě. Perfektně kombinuje pružný i tvrdý povrch. Je vhodný pro lepení papíru a lepenky různými fóliemi, např. polyvinylchloridem, polyuretanem a polystyrenem. Lze jej použít ke spojování potištěných a lakovaných povrchů. Lepidlo je určeno pro kreativní činnosti, jako je scrapbooking, ruční tvorba pohlednic a přání a pro lepení hřbetů knih.
Prodejní cena s DPH / ks
35,90 Kč
Návod k použití:
1. Pečlivě očistěte lepené prvky od prachu a nečistot. V případě spojení s jinými materiály, než je papír a lepenka, odmastěte povrchy acetonem.
2. Pracujte při teplotách nad +10 ° C (teplota vzduchu, podkladu a lepených prvků).
3. Naneste tenkou vrstvu lepidla na jeden ze spojovaných povrchů, spojte lepené prvky dohromady a pevně přitlačte. Odstraňte přebytečné lepidlo.
4. Spoj získá plnou mechanickou pevnost po 24 hodinách.
5. Po dokončení prací obal těsně uzavřete.
6. Špinavé nástroje a čerstvé skvrny očistěte teplou vodou. Zaschlé skvrny lze odstranit pouze mechanicky po namočení v teplé vodě.

Biocidně ošetřený produkt: 1,2-benzisothiazolin-3-on, pyrithion zinečnatý.

Poznámky: Přepravujte a skladujte při teplotě od + 10 °C do + 30 °C. Chraňte před dětmi. Dodržujte způsob použití a poznámky na blistru. Během prací a po jejich dokončení místnost intenzivně větrejte, dokud nezmizí charakteristický zápach. Není určen k použití na povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami. Před aplikací zkontrolujte působení lepidla na lepené prvky. Chraňte před mrazem. Zmrazené lepidlo trvale ztrácí své vlastnosti. Lepidlo není konstrukční lepidlo, není určeno k přenosu významných namáhání. Nelepí se na PP, PE, PTFE
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
DKH020_BL_INT1
Prodejce:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefon
558769166