Nízký vermikompostér Urbalive Plastia - světle zelená   (PL-1606965030)

Kvalitní moderní vermikompostér ve stylové barvě přemění přebytky jídla organického odpadu na kvalitní kompost a hnojivo.

Typ: vermikompostér
Barva: zelená
Hmotnost: 6,65 kg
Výška: 60,5 cm
Šířka: 50,5 cm
Hloubka: 38 cm
Prodejní cena s DPH / ks
2 990,00 Kč
Vermikompostér Urbalive je vyroben tak, aby bylo kompostování při dodržování několika pravidel bezproblémové, jeho údržba i čištění snadné. Je sestaven z kompostovacích pater, kde pracují žížaly a kde vzniká vermikompost a nádoby, kam odtéká žížalí čaj. Vermikompost obsahuje účinné enzymy a přírodní růstové hormony. Přidává se k zemině do květináčů a truhlíků. Žížalí čaj je vynikající tekuté hnojivo obsahující vysoké množství živin a enzymů, které pomáhají rostlinám růst a udržovat je odolné vůči nemocem a škůdcům.

Pracovité žížaly ve vermikompostéru Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.
Moderní podobu vermikompostéru navrhl český designér Jiří Pelcl. Vermikompostér Urbalive je designovým kouskem, který se pyšní oceněním RedDot Design Award i Good Design.
Kdo ve Vašem okolí kompostuje a může Vám nabídnout násadu žížal, najdete na: www.mapko.cz.
Nebo si můžete zakoupit a osobně vyzvednout kalifornské žížaly přímo u jejich chovatele. Bližší informace najdete na: www.vermikompostovani.cz

Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
PL-1606965030