Přípravek proti mechu GRASS organicko minerální Forestina 10kg   (NG-1284)

Speciální organicko-minerální prostředek je určen k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníků. Jeho jedinečné složení a jemná granulace umožňují bezproblémovou, rovnoměrnou aplikaci. Přípravek se používá na jaře a dle potřeby se aplikace opakuje po 3-5 měsících.

Balení: 10 kg
Prodejní cena s DPH / ks
435,00 Kč
Speciální organicko-minerální prostředek proti mechu Forestina Grass je určen k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníků. Železo může ale způsobit hnědé skvrny na dlažbách a chodnících, proto dbejte při aplikaci zvýšené pozornosti, aby se přípravek dostal pouze na zatravněné plochy. Živiny obsažené v přípravku působí pouze krátce po aplikaci, proto doporučujeme výživu trávníku doplnit speciálním trávníkovým hnojivem Grass Expert.

Jedinečné složení a jemná granulace organicko-minerálního přípravku proti mechu Forestina Grass umožňují bezproblémovou a rovnoměrnou aplikaci rozhozem nebo s použitím sypacího vozíku na pokosený trávník v základní dávce 50 g na 1 m˛ (balení 10 kg vystačí cca na 200 m˛ trávníku). Přípravek se používá na jaře a dle potřeby se aplikace opakuje po 3-5 měsících. V případě větší potřeby odstranění mechu uvedenou dávku zdvojnásobíme. Po několika dnech je třeba uschlý mech odstranit hráběmi a lysiny dosít travním semenem.

Parametry přípravku proti mechu Forestina GRASS 10 kg

použití: trávníky
složení: NK + (Mg + Fe) 0,5% N + 1,2% K2O
forma hnojiva: granulované
termín hnojení: jaro
četnost hnojení: 1x ročně + opakování dle potřeby po 3-5 měsících
aplikace: rovnoměrný posyp (ideálně za použití posypového vozíku) na suchý trávník, 2 - 3 dny po seči
dávkování: 50 g na 1 m˛
hmotnost balení: 10 kg (= k ošetření 200 m˛ trávníku)
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
NG-1284