H2O pH test   (HO-700900)

Tester na měření pH H2O je vynikajícím pomocníkem při údržbě bazénu. Díky němu můžete snadno a rychle zjistit, zda je pH vaší bazénové vody v pořádku, a tedy zda je vhodná pro koupání.

Správné pH vody je velmi důležité pro pohodlné a bezpečné koupání. Pokud je pH příliš vysoké nebo příliš nízké, může to mít negativní dopad na kvalitu vody, účinnost dezinfekce a také na zdraví lidí koupajících se v bazénu. Pokud je pH vody příliš vysoké, mohou se v ní vytvořit řasy a zákal, zatímco příliš nízké pH může vést k podráždění kůže a očí.

Proto je velmi důležité pravidelně kontrolovat pH vody v bazénu, aby se zajistila správná údržba a kvalita vody. Tester na měření pH H2O je navíc velmi snadno použitelný a není třeba žádných složitých postupů či přístrojů, aby se dosáhlo správného měření.Prodejní cena s DPH / ks
332,00 Kč
Kelímek a víčko dobře vypláchněte zkoušenou vodou. Kelímek naplňte zkoušenou vodou po rysku. Přidejte 5 kapek činidla pH. Kelímek uzavřete víčkem a promíchejte. Hodnotu pH určíte porovnáním s barevnými terčíky. Při porovnání držte kelímek bez víčka 3-5 cm nad bílou plochou mezi barevnými terčíky a při pohledu shora vyhledejte barevně shodný terčík. Pokud je zbarvení svým odstínem mezi dvěma terčíky, výsledek v tomto rozmezí odhadněte. Hodnotu odečítejte otočením karty s terčíky optimálně ke světlu (u okna, při slunečném počasí venku ve stínu apod).

Měření doporučujeme provádět 1× týdně. Doporučená úroveň pH je 7,2 - 7,6 dle barevného terčíku, který je k testeru přibalen.

Bazénový kapkový tester pro 120 stanovení pH vody.
Dostupnost:
Skladem
Č. zboží:
HO-700900