BioClean BIOLINE - ekologický přípravek na čištění potrubí 1 kg   (CBC-0008)

Biologický čistič odpadů BIOLINE je jedinečný přípravek, který čistí odpadní potrubí odstraněním tukových nánosů uložených v potrubí, sifonech nebo separátorech (usazeniny tuků z kuchyně, z mýdla, vlasy, vousy apod.). Na stěnách trubek vytváří biologický povlak, který zabraňuje opětovnému ukládání tuků v potrubí, odstraňuje nepříjemné pachy. Ideální pro uživatele domácích čistíren.
Prodejní cena s DPH / ks
449,00 Kč
Biologický čistič odpadů pro kanalizaci BIOLINE vyčistí potrubí a odstraňuje tukové usazeniny. Použití tohoto přípravku zabraňuje opětovnému ukládání tuků a také odstraňuje nepříjemné zápachy ze splaškové vody.

BIOLINE je výjimečným přípravkem pro rychlé rozkládání tuků v kanalizačním potrubí určeným pro individuální uživatele a menší provozy z oblastí stravování. Pro použití na všech místech, kde je problém s ucpaným potrubím, např. v domácnostech, v jídelnách, barech, restauracích, menších masných a potravinářských zařízeních apod.

Je to naprosto přirozený produkt - obsahuje pouze bezpečné mikroorganismy a enzymy, které přirozeně zlepšují fungování kanalizace. BIOLINE je zcela bezpečný pro lidi a zvířata. Produkt je netoxický, neobsahuje chemii.

Biologický přípravek BIOLINE:

 • ekologický přípravek
 • zlepšuje průchodnost v kanalizačním potrubí
 • působí preventivně, zabraňuje opětovnému ukládání tuků v potrubí
 • odstraňuje nepříjemné pachy
 • neobsahuje ve složení chemii
 • netoxický, bezpečný pro lidi, zvířata a rostliny

 • Návod k použití:
  Ve vlažné vodě (cca 30-40 °C) rozmíchejte 1/4 balení a po 20 minutách aktivace můžeme připravený roztok nalít do ucpaného sifonu či odpadu. Při zcela ucpaném potrubí je nutné nejprve mechanické zprůchodnění.

  Dávkování:
  Obsah balení je určen pro ošetření 4 sifónů a následných odpadních větví.

  Bezpečnostní opatření
  Upozornění:

  Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.

  Skladování:
  Skladujte na suchém místě do 30 °C mimo dosah dětí.

  Bezpečnostní pokyny:
  Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce, doporučujeme navštívit lékaře.

  Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.
  Dostupnost:
  Skladem
  Č. zboží:
  CBC-0008