BioClean OdourClean likvidátor zápachu Natural 1 l   (CBC-0026)

OdourClean je ekologický, zdravotně nezávadný přípravek, určený k likvidaci zápachů jak v domácnostech, tak i v různých institucích (např. v nemocnicích, léčebnách, domovech pro seniory, výrobních prostorách, hotelech, sportovních centrech apod.). Přípravek likviduje zápach z toalet, pisoárů, sprchovacích koutů, podlah, koberců, záclon, odpadkových košů, interiérů aut a prostředků hromadné dopravy apod.
Prodejní cena s DPH / ks
149,00 Kč
OdourClean je produktem, který lze použít do zapáchajících odpadů (dřezy, toalety, sprchy), praček nebo myček (1dcl při oplachovém programu), a také na vytírání podlah či jiných zapáchajících povrchů (1dcl přípravku na 10 litrů vody) a to bez používání saponátů. Takto ošetřené plochy pak příjemně voní - příčina vzniku zápachu je zcela odstraněna (rozložena pomocí enzymů obsažených v přípravku). Nedochází pouze k překrytí původního zápachu, ale k odstranění jeho zdroje (rozložení).

Výhody užívání:

 • OdourClean zápach nepřekrývá, ale odstraňuje jeho zdroj,
 • zanechává omyté prostory čisté a voňavé
 • neškodí životnímu prostředí
 • Přípravek není toxický, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů.
  Přípravek aplikujeme na postižené místo (potahy, záclony, podlahy, toalety atd.)
  Skladujte při teplotách 10-40 °C mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

  Složení: směs přírodních mikroorganismů, enzymů a biologicky rozložitelných aktivních látek.

  Bezpečnostní opatření
  Vdechnutí aerosolu či kontakt s kůží může vyvolat lehkou alergickou reakci. Při zasažení očí vypláchněte vodou a v případě zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc. V případě požití vypláchněte ústa vodou a v případě zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc.

  Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.
  Dostupnost:
  Skladem
  Č.zboží:
  CBC-0026