Hnojivo BOPON VERMIKOMPOST na kvetoucí rostliny 500ml   (NG-1587_CCR)

Přírodní hnojivo s vermikompostem BOPON na kvetoucí rostliny zlepšuje vlastnosti půdy a obohacuje ji o živiny, založený na biohumu, určený k pěstování všech kvetoucích okrasných rostlin pěstovaných doma, na balkóně a na zahradě. Vyrábí se z trusu kalifornských žížal. Pravidelné používání tohoto hnojiva pro kvetoucí rostliny poskytuje rostlinám odpovídající výživu, bohaté a dlouhotrvající kvetení a krásnou barvu květů.

Obsah balení je 500 ml.
Predajná cena s DPH / ks
60,00 CZK
Tento produkt je 100% přírodní. Vyrábí se z vermikompostu a slouží k obohacení půdy o živiny a zlepšení jejích vlastností pro růst muškátů a jiných balkonových rostlin.
Výrobek se vyrábí z žížalího vermikompostéru, kteří při trávení půdy vylučují užitečné mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě. Díky této vlastnosti zlepšuje hnojivo schopnost půdy zadržovat vodu a omezuje vylučování živin, což vede k stimulaci biologického života v půdě a optimálním podmínkám pro růst rostlin.
Tento produkt poskytuje potřebnou výživu pro správný vývoj rostlin a přispívá k jejich krásné barvě květů.
Doporučené množství pro aplikaci je 60-120 ml produktu rozpuštěného v 1 litru vody. Pro každou rostlinu se doporučuje použít cca 100-200 ml roztoku při každém zalévání.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NG-1587_CCR
Predajca:
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166