Schodišťová rohož Euclass 25 x 75 cm   (JP-030020080)

Zátěžová rohož Euclass je ideální pro použití na schodech, které jsou vystaveny vyššímu provozu, a kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Rohož je navržena tak, aby poskytovala maximální bezpečnost a ochranu před pády a úrazy.

Rohož je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a povětrnostním vlivům. Díky své protiskluzové povrchové úpravě zajišťuje stabilní chod a minimalizuje riziko uklouznutí.

Náběhová hrana rohože je navržena tak, aby se přizpůsobila tvaru schodů a zajistila tak pevné uchycení. Hrana také slouží k čištění obuvi od nečistot, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí při používání schodů.

Rohož Euclass je vhodná pro použití jak v exteriéru, tak i interiéru, díky své odolnosti a voděodolnosti. Rohož je snadno instalovatelná a lze ji snadno udržovat čistou a funkční.

Moderní rohožka vyrobena ze 100% kaučuku.

Parametry:

Výška     25 cm
Šířka     75 cm
Hloubka      3 cm
Predajná cena s DPH / ks
220,00 CZK
Zátěžová rohož na schody s náběhovou hranou, která zabraňuje uklouznutí a zároveň čistí obuv. Rohož vhodná jak do exteriéru, tak i interiéru. Díky hraně drží stálý tvar. Rohož je protismyková, výborně drží a chrání hrany schodů.

Parametry:

Výška     25 cm
Šířka     75 cm
Hloubka      3 cm
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
JP-030020080
Predajca:
INFOLINKA
INFOLINKA
Mail
info@distripark.cz
Telefón
558769166