Lamely Velebi Riffcello 195 x 2750 mm 547 Scandinavian Oak   (NL-0041)

Riffcello Frézované Lamely - Přirozená elegance ve vašem interiéru!
Převeďte svůj interiér do nové dimenze s frézovanými lamelami Riffcello, dostupnými v poutavém dekoru Oak Nature, Black Matt, Teak a Scandinavian Oak. Tyto unikátní lamely přinášejí kombinaci estetiky a funkčnosti, která oživí každý kout vašeho domova.

S rozměry 195 x 2750 mm nabízejí tyto lamely optimální flexibilitu pro kreativní uspořádání a stylizaci. Představují ideální rozměr pro různé použití a výrazné designové projekty.
Predajná cena s DPH / ks
920,00 CZK
Scandinavian Oak je volbou pro ty, kteří hledají moderní eleganci a kontrast ve svém interiéru. Tato varianta přináší sofistikovaný a štíhlý design, který okamžitě přitahuje pozornost.

Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě materiálů jsou tyto lamely nejen esteticky přitažlivé, ale i funkční. S jednoduchou instalací a výrazným vizuálním dojmem představují ideální volbu pro ty, kteří chtějí svému domovu dodat výjimečný a moderní charakter.

Učiňte svůj prostor jedinečným a přidávejte do něj detaily s našimi frézovanými lamelami Riffcello v barvě Scandinavian Oak.
Dostupnosť:
Na sklade
Č. tovaru:
NL-0041