H2O POOL - baby care, pro dětské bazény   (HO-810000)

Dezinfekční bezchlórový přípravek H2O POOL BABY CARE byl speciálně navržen pro dezinfekci a zajištění hygienického zabezpečení vody v dětských gumových bazénech. Tento přípravek má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám, takže se můžete cítit jistě a bezpečně, když si vaše dítě užívá hru ve vodě.

Jednou z největších výhod H2O POOL BABY CARE je to, že upravuje vodu bez použití chlóru, což znamená, že ošetřená voda je na pocit příjemná a není cítit po chlóru. Navíc, tento přípravek není dráždivý pro oči, kůži ani sliznice, a je vhodný pro alergiky, astmatiky a ekzematiky. H2O POOL BABY CARE je také netoxický, neobsahuje dráždivé látky a nepoškozuje žádné materiály.
Prodejní cena s DPH / ks
99,00 Kč
Použití: H2O POOL BABY CARE je snadné a jednoduché. Stačí upravit pH vody na úroveň 6,8 - 7,2 a aplikovat dávku 10 ml/ 100 litrů přímo do vody každých 7 dní. Je důležité přípravek dávkovat bez přítomnosti osob v bazénu a po řádném promíchání se můžete bez obav koupat v ošetřené vodě. S H2O POOL BABY CARE budete mít hygienicky čistou vodu v dětském bazénku.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
HO-810000